cksolutionsCKsolutions to dynamicznie rozwijającą się firma informatyczna posiadająca bogate doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu dużej liczby projektów informatycznych zrealizowanych w wielu firmach na terenie całej Polski.

Naszym głównym celem jest rozpowszechnianie skutecznych rozwiązań informatycznych. Pragniemy dostarczać rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw dopasowane do ich potrzeb, a wręcz "szyte na miarę". Obecnie na rynku są gotowe aplikacje, które niestety nie spełniają potrzeb firm ze względu na zbyt rozbudowane funkcjonalności, które nie są wykorzystywane w codziennej pracy i tym samym utrudniają pracę w programie lub też przeciwnie, nie posiadają one funkcji, które są potrzebne a nawet wręcz niezbędne dla klienta.

Nasze działania opieramy na wiedzy i doświadczeniu zarówno z branży IT jak i zarządzania przedsiębiorstwami. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo, rozpoczynając go od dokładnej analizy potrzeb i wymagań, a kończąc na wdrożeniu i przeszkoleniu użytkowników. Wiemy, że sytuacja na rynku zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego aplikacje przez nas stworzone tworzymy tak, aby była możliwość ich rozbudowy o kolejne funkcjonalności.

Przy realizacji projektów i aplikacji korzystamy z usług doświadczonych firm oraz osób z branży IT, ekonomii, marketingu oraz zarządzania. Dzięki temu nasze działania względem naszych klientów są kompleksowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.